Nadpis ZVÍŘATA
Pro všechny dobré chovatele zvířat...

 Lion Line

© P. Podhrázský
2000 - 2005
info@lionline.cz.
Všechna práva vyhrazena.

 
Ostatní - nabídka
nabídka / poptávka
  Inzeráty z prvních 14. dní     Počet inzerátů:  31 
Ockované Kapucínský opice pro prodej

Díte Kapucín Opice že prichází s certifikátu, DNA a velké kleci i velké Java stromu. které jsou rucne chována od Kapucín Opice a jsou velmi krotké, hravý a prítulný. Pro více informací, prosím, kontaktujte (marceladivisovaa@seznam.cz )
EDITOVAT
SMAZAT
 Kontakt: 11000  praha, marceladivisovaa@seznam.cz 14.11.2017
Očkované Kapucínský opice

Ockované kapucíni opice pro prodej pro více informací a fotografie kontaktujte nás ( Eichlerovaveronikaa@seznam.cz )
EDITOVAT
SMAZAT
 Kontakt: 11000  praha, , 665325458, eichlerovaveronikaa@seznam.cz 1.11.2017
Nabídka Kapucínský opice

Samec a Samicka Ockované Kapucínský opice pro prodej pro více informací a fotografie kontaktujte nás (lucielanda2017@seznam.cz)
EDITOVAT
SMAZAT
 Kontakt: 11000  praha, lucielanda2017@seznam.cz 5.7.2017
Nabídka Deti Kapucíni Opice

Dite jsou doma chovanych opice se spoustou lasky a pece oni je veterinari kontroluji, zdravi zarucena a aktualni informace o vsech svych dokumentu. kontaktujte me zpet pro vice informaci.(luciatretinova@seznam.cz)
EDITOVAT
SMAZAT
 Kontakt: 11000  praha, luciatretinova@seznam.cz 9.2.2017
Samci A Samice Kapucínský opice pro prodej

Díte Kapucín Opice že prichází s certifikátu, DNA a velké kleci i velké Java stromu. které jsou rucne chována od Kapucín Opice a jsou velmi krotké, hravý a prítulný. Pro více informací, prosím, kontaktujte (miroslavragulik@seznam.cz)
EDITOVAT
SMAZAT
 Kontakt: 11000  praha, miroslavragulik@seznam.cz 30.1.2017
Prodám Boston teriér štenata

Máme samce a samice štenat boston teriéru k dispozici! Všechna štenátka jsou registrovány, a to až do dnešního dne výstrely a Wormer a jsou zaruceny zdraví. kontaktujte nás v prípade potreby. (sindlerovavondracek@seznam.cz)
EDITOVAT
SMAZAT
 Kontakt: 11000  praha, sindlerovavondracek@seznam.cz 17.1.2017
Mini bull teriér štenata

Samci a Samice mini bulteriér štenata oni budou pricházet s celým svým dokumentem, vet zkontrolovat, zdravé a se všemi vakcínami. jsou pripraveni jít na dobrý domov plný lásky a péce kontaktujte nás pro více informací(dubnickagabriela@seznam.cz)
EDITOVAT
SMAZAT
 Kontakt: 36001  Karlovy Vary, dubnickagabriela@seznam.cz 13.1.2017
Prodám Samce a Samici Africké Sedé Papoušci

Mám samce a samici Africké šedá papoušci Tyto papoušek je rucne zvednutý jsou dobre vychovaný a bude dobrým spolecníkem pro celé vaší rodine. kontaktujte nás pro více informací a fotografií.(drozenovamartina@seznam.cz)
EDITOVAT
SMAZAT
 Kontakt: 36001  Karlovy Vary, drozenovamartina@seznam.cz 10.1.2017
Prodám Díte Kapucín Opice

Díte Kapucín Opice že prichází s certifikátu, DNA a velké kleci i velké Java stromu. které jsou rucne chována od Kapucín Opice a jsou velmi krotké, hravý a prítulný. Pro více informací, prosím, kontaktujte (slepcikova-daniela2017@seznam.cz)
EDITOVAT
SMAZAT
 Kontakt: 350 0  Karlovy Vary, slepcikova-daniela2017@seznam.cz 8.1.2017
Pracovníci hotelové potřeba pracovat a žít v USA

Naše společnost potřebuje služby hotelové a restaurační pracovníky pro práci v USA. Musíme pracovníky dobře vlaku. potřebujeme někoho, kdo může hovořit a rozumět anglicky a jiným jazykem

Musíme služby těchto pracovníků

recepční
stráže
kuchaři
Číšník číšnice
Čističe
barmani
Chauffers
atd
jediným zaměstnancem od 18 let a výše rok je umožnit žádat o práci
napište nám se svým životopisem a zkušeností. Pracovníci musí být ochoten cestovat a žít v U.S.A. (Spojené státy americké)

napište nám se svým životopisem a pokračovat v srecruitment2@aol.com
Prosím summit své žádosti o další podrobnosti
Díky
EDITOVAT
SMAZAT
 Kontakt: 111 avenue street Praha, 33601  Praha, srecruitment2@aol.com 10.6.2016
Dítě Kapucín Opice Pro Prodeji

Krásná Kapucín Opice že prichází s certifikátu, DNA a velké kleci i velké Java stromu. které jsou rucne chována od Kapucín Opice a jsou velmi krotké, hravý a prítulný. Pro více informací, prosím, kontaktujte (karterina-jan@seznam.cz)
EDITOVAT
SMAZAT
 Kontakt: 12000  praha, 662349875, karterina-jan@seznam.cz 2.9.2015
2 Díte Kosman Zakrslý Opice Pro Prodej

To dite je doma chovanych Kosman Zakrslý Opic se spoustou lasky a pece oni je veterinari kontroluji, zdravi zarucena a aktualni informace o vsech svych dokumentu. kontaktujte me zpet pro vice informaci.
EDITOVAT
SMAZAT
 Kontakt: 12000  praha, 662349875, lacaszuzana@gmail.com 26.8.2015
Inteligentní kapucín opice pro prodej

To dite je doma chovanych opice se spoustou lasky a pece oni je veterinari kontroluji, zdravi zarucena a aktualni informace o vsech svych dokumentu. kontaktujte me zpet pro vice informaci.(marltinlucas@gmail.com)
EDITOVAT
SMAZAT
 Kontakt: 12000  praha, 667589875, marltinlucas@gmail.com 19.8.2015
Deti Samec A Samice Marmoset Opice

Krásná marmoset Opice že prichází s certifikátu, DNA a velké kleci i velké Java stromu. které jsou rucne chována od marmoset Opice a jsou velmi krotké, hravý a prítulný. Pro více informací, prosím, kontaktujte (DominikValuch@volny.cz)
prosím, jste tam ???
EDITOVAT
SMAZAT
 Kontakt: 12000  Praha, DominikValuch@volny.cz 27.10.2014
Krásna Capuchin opice Pro Prodej

Nadstandardne ochocená mládata. Chodí pružne na ruku, neškrábou, neštípou, nechají se hladit, pusinkují, berou i ze rtu apod. Zacínají mluvit. Popr. i s vhodnou klecí. Poradím. kontaktujte nás prostrednictvím e-mail (Veronikalugus@seznam.cz)
EDITOVAT
SMAZAT
 Kontakt: 12000  Praha, Veronikalugus@seznam.cz 2.10.2014
výroba a prodej

Výroba a prodej: klíčenky, samolepky, záložky, cedule, klipsy, dop. papíry, otvírák s foto, kasička, bryndák, polštář, podložka pod myš, hodiny, kravaty, tašky přes rameno, plyšové klíčenky, medailonky, hrnky, věšáky, potisk kamenů ..... a jiné.
Buď si vyberete z nabídky a nebo Vám zhotovíme výrobek dle zaslané kvalitní fotografie Vašeho domácího mazlíka.
EDITOVAT
SMAZAT
 Kontakt: Tábor, arbeus@centrum.cz
                 http://arbeus.info
23.5.2014
Prodám Kosman Opice

Krásná Kosman Opice že prichází s Hatch certifikátu, DNA a velké kleci i velké Java stromu. které jsou rucne chována od Kosman Opice a jsou velmi krotké, hravý a prítulný. Pro více informací, prosím, kontaktujte me {OpiceDena@seznam.cz}
EDITOVAT
SMAZAT
 Kontakt: 12000  Praha, OpiceDena@seznam.cz 20.5.2014
Kapucíni Opice Pro Prodej

Rozkošný Miminka Kapucíni Opice Pro Prodej Oni je veterinári kontrolují, dobre socializovaná a prátelský ke všem ostatním domácí mazlícky a deti, Pro více informací a fotografie kontaktu nebo e-mailem na ( Cernyrona@seznam.cz )
EDITOVAT
SMAZAT
 Kontakt: 12000  Praha, Cernyrona@seznam.cz 30.4.2014
Půvabný Marmoset Opice Pro Prodej

Mám Samce a Samici kosman Opice Pro Prodej Oni je veterinári kontrolují, dobre socializovaná a prátelský ke všem ostatním domácí mazlícky a deti, Pro více informací a fotografie kontaktu (Edwardiva@seznam.cz)
EDITOVAT
SMAZAT
 Kontakt: 12000  Praha, Edwardiva@seznam.cz 23.4.2014
Ara Ararauna Papoušci Na Prodej,

Rozkošný Ara Ararauna Papoušci Na Prodej, oni je veterinári kontrolují, dobre socializovaná a prátelský ke všem ostatním domácí mazlícky a deti, Pro více informací a fotografie kontaktu nebo e-mailem na(GabrielaHeppnerova@seznam.cz)
EDITOVAT
SMAZAT
 Kontakt: 12000  Praha, GabrielaHeppnerova@seznam.cz 16.4.2014
Dětská Marmoset Opice pro prodej

Mám i samce a samice miminka Marmose opice, jsou ochotni jít do rodiny, která je ochotna přijmout. jsou veterináři kontrolují, dobře socializovaná a přátelský ke všem ostatním domácí mazlíčky a děti, pro bližší informace(MartinaLucas@email.cz)
EDITOVAT
SMAZAT
 Kontakt: MartinaLucas, 13000  praha, MartinaLucas@email.cz 22.2.2014
Gabi, zakrslý Teddy Králík s PP

Je uzasne mazliva, pri zvedani z klece nekope, nekouse. Necha se pochovat a chova se rada. Vecery se mnou a s mymi holkami travi na gauci a koukame na televizi. Hladim ji a je spokojena. Nebo si ji vezmu do naruce a jen se prituli a vychutnava si hlazeni.

Velmi kontatkni a krasna holka to je. Do noveho domova pojede s velmi prostornou kleci, zasobou jidla, sena a podestylky. V kleci ma domecek, pitko, krmitko, zachudek, houpaci sit na spinkani a koberecek - na ktery necura ani nekaka, vse zvlada do zachudku.
Do vybavy dostane ksirky, na kterych by mela umet chodit a lahvicku vitaminu, kleste na drapky.

Podminkou predani je podepsani adopcni smlouvy a zaplaceni adopcniho poplatku 1500,-, ktery slouzi na pomoc dalsim zviratkum v Kocici nadeji.

Prosim pripadne zajemce, aby se ozyvali jen Ti, kteri na ni budou mit opravdu cas. Kazdy den si ji vyndat, pomazlit se s ni, jit se s ni projit. Je tak naucena a vzhledem k te bajecne povaze by byla velka skoda, aby zila sama v kleci jako zvireci doplnek.

Nyni v docasne peci v Praze.cena:příspěvek na vet péči
EDITOVAT
SMAZAT
 Kontakt: Praha, lucielacina@centrum.cz
                 http://www.kocicinadeje.cz
26.1.2014
Krásné Marmoset Opice Na Prodej

Samec a Samice Marmoset Opice na Prodej tito opice jsou velmi inteligentní velmi hravá a zábavná jiných domácích zvírat a detí prosím, k nám dostanete prostrednictvím e-mailu pro více informací.(LeosKuzel@seznam.cz)
EDITOVAT
SMAZAT
 Kontakt: 13000  praha, LeosKuzel@seznam.cz 16.12.2013
Krásné Marmoset Opice Na Prodej

Samec a Samice Marmoset Opice na Prodej tito opice jsou velmi inteligentní velmi hravá a zábavná jiných domácích zvírat a detí prosím, k nám dostanete prostrednictvím e-mailu pro více informací.(LeosKuzel@seznam.cz)
EDITOVAT
SMAZAT
 Kontakt: 36001  Karlovy Vary, LeosKuzel@seznam.cz 16.12.2013
Kapucíni Opice Na Prodej

Rozkošný miminka kapucíni opice na prodej Oni je veterinári kontrolují, dobre socializovaná a prátelský ke všem ostatním domácí mazlícky a deti, Pro více informací a fotografie kontaktu nebo e-mailem na (KatkaDimitrov@seznam.cz)
EDITOVAT
SMAZAT
 Kontakt: 13000  praha, KatkaDimitrov@seznam.cz 4.12.2013
Samec a Samice Kapucíni Opice Na Prodej

Rozkošný miminka kapucíni opice na prodej Oni je veterinári kontrolují, dobre socializovaná a prátelský ke všem ostatním domácí mazlícky a deti, Pro více informací a fotografie kontaktu nebo e-mailem na (KatkaDimitrov@seznam.cz)
EDITOVAT
SMAZAT
 Kontakt: 36001  Karlovy Vary, 676545678, KatkaDimitrov@seznam.cz 4.12.2013
Zakrslý Teddy Králík s PP

Gabi je Zakrslý Teddy Králík s PP, s pravidelnym ockovanim.
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151768494842393.1073742088.269748252392&type=3
1500,-
Je uzasne mazliva, pri zvedani z klece nekope, nekouse. Necha se pochovat a chova se rada. Vecery se mnou a s mymi holkami travi na gauci a koukame na televizi. Hladim ji a je spokojena. Nebo si ji vezmu do naruce a jen se prituli a vychutnava si hlazeni.
Velmi kontatkni a krasna holka to je. Do noveho domova pojede s velmi prostornou kleci, zasobou jidla, sena a podestylky. V kleci ma domecek, pitko, krmitko, zachudek, houpaci sit na spinkani a koberecek - na ktery necura ani nekaka, vse zvlada do zachudku.
Do vybavy dostane ksirky, na kterych by mela umet chodit a lahvicku vitaminu, kleste na drapky.
Podminkou predani je podepsani adopcni smlouvy a zaplaceni adopcniho poplatku 1500,-, ktery slouzi na pomoc dalsim zviratkum v Kocici nadeji.
Prosim pripadne zajemce, aby se ozyvali jen Ti, kteri na ni budou mit opravdu cas. Kazdy den si ji vyndat, pomazlit se s ni, jit se s ni projit. Je tak naucena a vzhledem k te bajecne povaze by byla velka skoda, aby zila sama v kleci jako zvireci doplnek.
Nyni v docasne peci v Praze.
EDITOVAT
SMAZAT
 Kontakt: Praha, lucielacina@centrum.cz
                 http://www.kocicinadeje.cz
19.11.2013
Marmoset Opice Pro Prodej

Samec A Samice Marmoset Opice Pro Prodej naše opice jsou doma vyškoleni a nosí plenky budou prichází s jejich výstrojí pro více informací a obrazu nás kontaktujte na (VaclavAndrys@seznam.cz)


EDITOVAT
SMAZAT
 Kontakt: 27201  Kladno, 676545678, VaclavAndrys@seznam.cz 11.11.2013
Rozkošný Marmoset Opice Pro Prodej

Samec A Samice Marmoset Opice Pro Prodej naše opice jsou doma vyškoleni a nosí plenky budou prichází s jejich výstrojí pro více informací a obrazu nás kontaktujte na (VaclavAndrys@seznam.cz)


EDITOVAT
SMAZAT
 Kontakt: 36001  Karlovy Vary, VaclavAndrys@seznam.cz 11.11.2013
Vánocní Hyacint papoušek papoušci pro prodej

Mám samce a samici hyacint papoušek papoušci Tyto papoušek je rucne zvednutý a jsou velmi prátelští s detmi, jsou dobre vychovaný a bude dobrým spolecníkem pro celé vaší rodine. kontaktujte nás pro více informací a fotografií.(Zeyfiyan-Harut@seznam.cz)
EDITOVAT
SMAZAT
 Kontakt: 36001  Praha, 666765445, Zeyfiyan-Harut@seznam.cz 23.10.2013
Boston štenata pro prodej

Samci a samice Boston štenata pro prodej budou prichází se všemi jejich dokumentaci pro více informací kontaktujte e-mail (Zuzana-Eva@seznam.cz)
EDITOVAT
SMAZAT
 Kontakt: 36001  Karlvory, 776765435 22.10.2013